Про університет / Новини університету / Всеукраїнська інформаційна кампанія «Право на державну службу» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vseukrayins-ka-informacijna-kampaniya-pravo-na-derzhavnu-sluzhbu/360149-2-ukr-UA/Vseukrayins-ka-informacijna-kampaniya-Pravo-na-derzhavnu-sluzhbu_medium.jpg)
Всеукраїнська інформаційна кампанія «Право на державну службу»
Дата 17.05.2019 10:15
16 травня у Херсонському національному технічному університеті відбулася Всеукраїнська інформаційна кампанія «Право на державну службу», яка проводиться з ініціативи Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/bez-imeni-145/360156-1-ukr-UA/Bez-imeni-1_ultralarge.jpg)
Відвідав захід керівник апарату обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський, який вітаючи присутніх, поділився своїм досвідом, набутим за більш ніж 20 років державної служби та закликав усіх, хто бажає, не вагатися, а проходити стажування в органах державної влади.
«Держава потребує відданих своїй країні кадрів. Державна служба може дати гарний страт вашій кар’єрі, а ви не тільки матимете гідну роботу, а й будете залучені до державного управління», - наголосив Володимир Клюцевський.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/60344955_2409584792619755_4963271427097624576_n/360160-1-ukr-UA/60344955_2409584792619755_4963271427097624576_n_ultralarge.jpg)
У ході заходу були розглянуті та обговорені такі теми:
- Що таке державна служба та які їй потрібні професіонали?
- Хто такий державний службовець і які його роль та місія?
- Чому варто пройти стажування в органах державної влади та як це зробити?
- Як знайти вакансії на посади державної служби та чому слід іти на конкурс?
- Чому державна служба – найкращий старт для вашої професійної кар’єри?
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/60216444_1173141272847003_7281960962666528768_n/360164-1-ukr-UA/60216444_1173141272847003_7281960962666528768_n_ultralarge.jpg)
Захід був цікавим і корисним. Студенти уважно слухали гостя, ставили питання і отримували на них ґрунтовні відповіді.
Ми вдячні Володимиру Клюцевському за візит та надану інформацію.