Про університет / Новини університету / ЗАЛУЧЕННЯ СТЕЙКХОЛДЕРІВ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zaluchennya-stejkholderiiv-v-osviitniij-proces-kafedri-fiinansiiv-bankiivs-koyi-spravi-ta-strahuvannya/495681-1-ukr-UA/ZALUCHENNYA-STEJKHOLDERIIV-V-OSVIITNIIJ-PROCES-KAFEDRI-FIINANSIIV-BANKIIVS-KOYI-SPRAVI-TA-STRAHUVANNYA_medium.jpg)
ЗАЛУЧЕННЯ СТЕЙКХОЛДЕРІВ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ
Дата 13.04.2021 15:34
7 квітня 2021 року, в рамках співпраці кафедри фінансів, банківської справи та страхування з провідними стейкхолдерами, Головою правління ГО «Імпульс Херсонщини» Дмитром Карлюкою було проведено практичне заняття для студентів освітньо-професійних програм «Державна податкова та митна справа» і «Фінанси і кредит» в межах навчальної дисципліни «Місцеві фінанси» з використанням гри-симулятора «Світ громад».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1969/495687-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
У заході взяла активну участь доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ірина Сисоєнко.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2731/495691-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Мета заходу: показати студентам спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» налагоджену взаємодію органів місцевого самоврядування з членами територіальних громад; підвищити рівень фінансової культури і грамотності населення, а також його обізнаності у питаннях планування і використання як особистих фінансів, так і фінансових ресурсів територіальних громад, що сприятиме формуванню у молоді впевненості у завтрашньому дні та вмінню організувати життєдіяльність в комфортних умовах у фінансово спроможній громаді.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3599/495700-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4490/495704-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Як наслідок, з використанням гри «Світ Громад» були досягнуті наступні результати:
- розвиток критичного мислення, креативності, комунікативних навичок, вміння працювати в команді;
- здійснення фінансових розрахунків;
- контроль за використанням спільних коштів;
- здійснення свідомого фінансового вибору.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5367/495708-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Ігрове навчання є цікавішим за зубріння того, що може ніколи не знадобитися!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6305/495712-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7268/495716-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
Кафедра фінансів, банківської справи та страхування щиро дякує Голові правління ГО «Імпульс Херсонщини» Дмитру Карлюці за проведення цікавого інтерактивного заходу для студентів освітньо-професійних програм «Державна податкова та митна справа» і «Фінанси і кредит»!