Про університет / Новини університету / Звітування молодих вчених керівників наукових робіт |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zvituvannya-molodih-vchenih-kerivnikiv-naukovih-robit/378435-1-ukr-UA/Zvituvannya-molodih-vchenih-kerivnikiv-naukovih-robit_medium.jpg)
Звітування молодих вчених керівників наукових робіт
Дата 04.12.2019 14:31
4 грудня 2019 року на засіданні науково-технічної ради Херсонського національного технічного університету під головуванням доктора економічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, проректора з наукової роботи Савіної Галини Григорівни відбулося слухання звітів керівників наукових робіт молодих вчених, які фінансуються МОН України за рахунок загального фонду державного бюджету.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1654/378442-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
На засіданні звітували два молодих науковці ХНТУ.
Савін Станіслав Юрійович, кандидат економічних наук, доцент, провідний науковий співробітник науково-дослідного сектору, завідувач Проблемної науково-дослідної лабораторії Сучасних управлінських технологій звітував про виконання третього етапу наукової роботи «Соціально-економічна цілісність суспільства та бізнес-середовища в умовах інформаційного перенасичення», фінансування якої здійснювалося за кошти державного бюджету з жовтня 2017 року.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2490/378446-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Семешко Ольга Яківна, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник науково-дослідного сектору успішно звітувала про виконання у 2019 році першого етапу наукової роботи «Розробка інноваційних технологій надання високих показників світлостійкості бавовняним трикотажним полотнам військово-цивільного призначення».
За представленими результатами науково-технічною радою було ухвалено рішення щодо доцільності подальшого виконання наукових робіт молодих вчених у 2020 році.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3407/378450-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)