Головна

Структура / Кафедри університету / Комп'ютерних систем та мереж

Комп'ютерних систем та мереж

 

 

Дорогі друзі!

Вітаємо Вас на сторінці кафедри комп'ютерних систем та мереж Херсонського національного технічного університету!

Ми в Facebook.

Даний інформаційний портал призначений для абітурієнтів та їх батьків, студентів, випускників, роботодавців, працівників, колег, друзів, гостей та інших відвідувачів. Тут розміщені основні відомості про кафедру комп'ютерних систем та мереж, останні новини, нормативні документи та інші ресурси, пов'язані з діяльністю кафедри.

На кафедрі комп'ютерних систем та мереж Херсонського національного технічного університету здійснюється підготовка за спеціальностями:

Спеціальність: 123 – КОМПЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ
Освітній рівень:
Бакалаврський – освітня професійна програма «КОМПЮТЕРНІ СИСТЕМИ ТА МЕРЕЖІ»
Магістерський – освітня професійна програма «КОМПЮТЕРНІ СИСТЕМИ ТА МЕРЕЖІ»
Детальніше…

Спеціальність: 125 – КІБЕРБЕЗПЕКА ТА ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ
Освітній рівень:
Бакалаврський – освітня професійна програма «КІБЕРБЕЗПЕКА»
Детальніше…

Спеціальність: 126 - ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
Освітній рівень:
Бакалаврський – освітня професійна програма «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ В ЕКОНОМІЦІ, МЕНЕДЖМЕНТІ ТА УПРАВЛІННІ ПРОЕКТАМИ»
Магістерський – освітня професійна програма «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ»
Детальніше…

Спеціальність: 122 – «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ»
Освітня професійна програма - «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ»
Освітній рівень: магістерський
Детальніше…

 

З моменту створення кафедри комп'ютерних систем та мереж нашим головним напрямком роботи є розгляд та вирішення методологічних і методичних питань використання (впровадження) інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес.

Впровадження інноваційних педагогічних технологій, підтримка культурних і наукових традицій - все це дозволяє кафедрі інформаційних технологій постійно розширювати співпрацю, урізноманітнювати дозвілля студентів і вести наукову та навчально-методичну роботу.

Ми готуємо висококваліфіковані кадри в сфері інформаційних технологій, комп'ютерних систем, мереж та кібербезпеки для нашої області та України, запрошуючи на навчання на наш факультет кібернетики та системної інженерії випускників шкіл, молодь.

Кафедра - це частина особливої сім'ї, тому сьогодні у нас навчаються діти наших випускників. Наші викладачі протягом періоду навчання передають свій багатий педагогічний досвід і знання, щоб випускники стали висококваліфікованими фахівцями своєї справи.

Всю необхідну інформацію Ви зможете знайти у відповідному розділі сайту. Якщо у Вас з'явилися питання, Ви можете зв'язатися з нами за вказаними контактами. Ми відкриті та готові до співпраці!

Дякуємо Вам за проявлений інтерес! Чекаємо Вас в наших навчальних аудиторіях, наукових лабораторіях, а також на сайті кафедри та персональних сторінках співробітників.

Останні новини