Головна

Про університет / Новини університету / ХНТУ ТА ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. Д.МОТОРНОГО ПІДПИСАЛИ ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ

ХНТУ ТА ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. Д.МОТОРНОГО ПІДПИСАЛИ ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ

23 листопада 2023 відбулася партнерська зустріч керівництва ХНТУ та Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д.Моторного Обидва наші заклади вищої освіти мають схожі долі через повномасштабне вторгнення ворога в Україну – окупація, релокація, захоплення, тому обмін досвідом та взаємо підтримка є вкрай важливими.

Учасники онлайн-зустрічі розповіли про традиції та особливості своїх університетів й найголовніше обговорили подальші напрямки співпраці в науковій, освітній та міжнародній діяльності.
Публікації результатів наукової роботи у фахових виданнях один одного, залучення до участі у науково-практичних конференціях, стажування науково-педагогічних працівників, внутрішня академічна мобільність, залучення в якості партнерів в різних проєктах та грантах тощо. Й це не вичерпний перелік можливих варіантів співпраці.
ХНТУ на зустрічі представляли – ректорка Олена ЧЕПЕЛЮК, перша проректорка Марія АРТЕМЕНКО, проректор з навчальної роботи Володимир ШЕРСТЮК та проректорка з наукової роботи та міжнародних зв’язків Юлія САРІБЄКОВА.
Від наших партнерів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного слово тримали – ректор Сергій КЮРЧЕВ, перший проректор Олександр ЛОМЕЙКО , проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Дарія ЛЕГЕЗА та директор Інституту підвищення кваліфікацій Анастасія КОНОВАЛЕНКО.
За результатами зустрічі було підписано договір про співпрацю між двома ЗВО.