Про університет / Новини університету / Студенти ХНТУ взяли участь у тренінгу «Ні насильству за ознакою статі» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studenti-hntu-vzyali-uchast-u-treningu-ni-nasil-stvu-za-oznakoyu-stati/368768-1-ukr-UA/Studenti-HNTU-vzyali-uchast-u-treningu-Ni-nasil-stvu-za-oznakoyu-stati_medium.jpg)
Студенти ХНТУ взяли участь у тренінгу «Ні насильству за ознакою статі»
Дата 27.09.2019 10:46
На базі Херсонського національного технічного університету УВКБ ООН спільно з партнерською організацією ГО «Десяте Квітня», за підтримки Фундації Анти-Снід США AHF Ukraine AIDS Healthcare Foundation і завдяки співпраці з операційним партнером Благодійне товариство "Центр суспільних програм" провели освітні заходи для молоді студентів і активістів громадських організацій і внутрішньопереміщених осіб щодо запобігання насилля за ознакою статі і превенції ВІЛ.
Студенти ХНТУ брали активну участь у заході.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/70678982_2408635542506146_3574325865959391232_n/368775-1-ukr-UA/70678982_2408635542506146_3574325865959391232_n_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/71226097_2408635749172792_4949267166537973760_n/368779-1-ukr-UA/71226097_2408635749172792_4949267166537973760_n_ultralarge.jpg)
Сімнадцять студентів-активістів ВПО і приймаючої громади з вищих навчальних закладів Херсона, представники п’ятьох громадських організацій, що працюють в напрямку адвокації щодо питань гендерно-обумовленного насильства активно долучились до тренінгу, під час якого учасники змогли детально ознайомились з міжнародними підходами і практиками у роботі з різними видами насильства, спробували себе у ролі експертів і адвокатів захищаючі права людей, що пережили насильство.
Завдяки участі представників відповідальних департаментів та установ, на які покладаються функції із здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, БВПД і представнику Головного Управління Національної Поліції в Херсонській області, активісти ознайомились з послугами, що надаються на рівні громади, і змогли встановити контакти з відповідальними органами.
Під час другого дня тренінгу студенти представили і захистили свій проект по залученню до Всесвітньої кампанії «16 днів активізму проти насильства».
Цей захід – є прекрасною можливістю для молоді і громадських активістів не тільки ознайомитись з питаннями насильства, а й також розпочати процес активізації молоді.