Головна

Про університет / Новини університету / ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА МЕРЕЖ ХНТУ НЕПЕРЕВНО ПІДВИЩУЮТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНУ МАЙСТЕРНІСТЬ.

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА МЕРЕЖ ХНТУ НЕПЕРЕВНО ПІДВИЩУЮТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНУ МАЙСТЕРНІСТЬ.

Черговим кроком у даному напрямку стала участь у Всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації за програмою «Штучний інтелект у вищій освіті: ризики та перспективи інтеграції».

Підвищення кваліфікації проходило в період із 1 липня по 11 серпня 2024 року за сприяння Центру українсько-європейського наукового співробітництва та Національного університету «Одеська юридична академія». В якості представника кафедри комп’ютерних систем та мереж факультету інформаційних те5хнологій та дизайну ХНТУ, в заході взяла участь доцент кафедри, к. т. н., доцент Веселовська Галина Вікторівна (свідоцтво про підвищення кваліфікації № ADV-010719-OLA від 11 серпня 2024 р.).

Програмою Всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації «Штучний інтелект у вищій освіті: ризики та перспективи інтеграції» було передбачене навчальне навантаження 180 годин (6 кредитів ЄКТС) за такою тематикою: «Вступ у кіберпростір: перспективи та виклики»; «Цифровізація як основа формування якісного освітнього процесу»; «Штучний інтелект: простими словами про складне»; «Академічна доброчесність та штучний інтелект»; «Використання штучного інтелекту в освітньому процесі»; «Інтерактивні інструменти для покращення освітнього процесу»; «Тренінг: як спілкуватися з штучним інтелектом при роботі з текстами»; «Індивідуальна консультативна робота». Зокрема, в межах підвищення кваліфікації відбулися дуже змістовні та цікаві онлайн-лекції на платформі ZOOM за тематикою «Штучний інтелект: простими словами про складне» (спікер – Дикий Олег Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент, декан факультету кібербезпеки та інформаційних технологій Національного університету «Одеська юридична академія», експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти), «Академічна доброчесність та штучний інтелект» (спікер – Ульянова Галина Олексіївна, доктор юридичних наук, професор, проректор із навчальної роботи Національного університету «Одеська юридична академія»); «Використання штучного інтелекту в освітньому процесі» (спікер – Соколов Артем Вікторович, доктор технічних наук, професор кафедри кібербезпеки Національного університету «Одеська юридична академія»), «Тренінг: як спілкуватися з штучним інтелектом при роботі з текстами» (спікер – Разінкін Нікіта Сергійович, експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Project manager компаній «Exalab Україна», «Infatica»).