Про університет / Новини університету / ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРІВ КАФЕДРИ ХТЕБХП |
ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРІВ КАФЕДРИ ХТЕБХП
Дата 30.12.2024 11:47
18 – 21 грудня 2024 року на кафедрі Хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції проходила атестація магістрів спеціальності 181 Харчові технології освітньо-професійної програми «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» та спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія освітньо-професійної програми «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів».
|
|
Захист відбувся в режимі онлайн на платформі Zoom. Всі здобувачі освіти магістерського рівня вищої освіти представили свої дослідження за тематикою кваліфікаційних робіт на міжнародних та всеукраїнських конференціях і у публікаціях.
У кваліфікаційних роботах магістрів освітньо-професійної програми «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» було досліджено особливості з технологічної експертизи та оцінки якості і безпечності продуктів функціонального призначення – сиру твердого, майонезу, томатного соусу, дієтичних галет, крафтових булочних виробів, чорного чаю, кефіру з харчовими волокнами, а також наукові роботи з удосконалення рецептур і оцінювання якості безалкогольних кавових напоїв, безглютенових кексів із застосуванням гідроколоїдів та пісочного печива із використанням продуктів переробки цикорію. За наполегливість при здобутті знань, активну участь у науковій діяльності кафедри та громадському житті університету магістри Євенко Гліб Андрійович і Курінний Данило Валентинович отримають дипломи з відзнакою.
У кваліфікаційних роботах магістрів освітньо-професійної програми «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» було досліджено рецептури піномийних косметичних засобів і шампуню для волосся; проведено розробку рецептури та технології приготування сонцезахисного бальзаму для губ; отримання косметичного тоніку з використанням екстрактів лікарських рослин; крему для обличчя з використанням екстракту кави; дослідження застосування олії шипшини у якості компоненту косметичних емульсій; дослідження застосування гідролату лаванди звичайної для косметичних емульсій та дослідження і розробка складу косметичної маски для обличчя.
Експертна комісія та викладачі кафедри хімічної технології, експертизи та безпеки харчової продукції щиро вітають випускників-магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт.
Нехай вас завжди супроводжують впевненість у собі, удача, непохитна віра у світле майбутнє та досягнення перемог!
|
|
|
|
|
|