Головна

Структура / Кафедри університету / Кафедра державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура / НОВИНИ / ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ НАДС З ПИТАНЬ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ НАДС З ПИТАНЬ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

27 грудня 2022 року завідувач катедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України І. П. Лопушинський, професор катедри, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України, гарант освітньо-професійної програми 281 «Публічне управління та адміністрування» другого (магістерського) рівня вищої освіти М. О. Дурман, доцент катедри, кандидат наук з державного управління, доцент гарант освітньо-професійної програми 281 «Публічне управління та адміністрування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти О. Л. Дурман, доцент катедри, кандидат економічних наук, доцент, координатор підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування М. І. Губа взяли участь у засіданні Координаційної ради з питань професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад та підвищення їхньої кваліфікації, що проводило Національне агентство України з питань державної служби (НАДС).

Цю зустріч було ініційовано НАДС з метою акцентування уваги на сучасних ініціативах та майбутніх викликах системи професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування та підвищення їхньої кваліфікації.

Відкрила зустріч голова НАДС Наталія Алюшина, яка у своєму вступному слові привітала учасників заходу та розповіла про роботу НАДС в умовах воєнного стану, а також окреслила перспективи реформування системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації управлінців публічної сфери в майбутньому.

Інші доповідачі висвітили питання правового регулювання системи професійного навчання; підбили підсумки професійного навчання публічних службовців за державним замовленням НАДС 2022 року та плани на 2023 рік; розповіли про утворення Вищої школи публічного управління; а також представили практики впровадження освітніх інновацій переможців конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» 2022 року тощо.

У ході дискусії учасники засідання також торкалися питань розроблення, затвердження та перезатвердження сертифікатних та короткострокових програм підвищення кваліфікації, можливостей Інтернет-порталу управління знаннями НАДС та інших проблем у сфері підготовки та перепідготовки публічних службовців.