Структура / Кафедри університету / Кафедра державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура / НОВИНИ / ЗВІТ ГОЛОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ |
ЗВІТ ГОЛОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Дата 04.07.2017 10:55
11 вересня 2015 року делегація Херсонського національного технічного університету в кількості 20 осіб на чолі із завідувачем кафедри державного управління і місцевого самоврядування д.держ.упр., професором, заслуженим працівником освіти України І. П. Лопушинським була присутня на звіті голови Херсонської обласної державної адміністрації, що проходив у місті Херсоні в ККЗ «Ювілейний».
Очільник області поінформував про те, що в жовтні 2014 року було визначено 13 напрямів роботи й розроблено 9 концепцій, упровадженням яких займаються фахівці облдержадміністрації. Серед них, зокрема, концепція розвитку автобусних перевезень у Херсонській області, утворення національного природнього парку «Нижньодніпровський», енергетичний паспорт області, розвиток міжнародного аеропорту «Херсон», модернізація, розвиток та ефективне використання зрошувальних систем Херсонщини, започаткування роботи «гарячої» телефонної лінії облдержадміністрації, розробка системи екстреної медичної допомоги для мешканців усіх районів, розвиток масових видів спорту, система управління твердими побутовими відходами, розвиток Азово-Чорноморського узбережжя Херсонщини та налагодження якісного надання адміністративних послуг для громадян.
Та найперший напрямок, над яким і наразі продовжує працювати облдержадміністрація, – це забезпечення обороноспроможності Херсонщини. Голова Херсонської ОДА запевнив, що ситуація в регіоні спокійна і стабільна. У разі екстреної ситуації наші захисники та наявна зброя і техніка зможуть перешкодити загрозі та повернути мир на Таврійській землі.
Не обійшли стороною й питання децентралізації влади, адже на Херсонщині вже утворено об`єднану Кочубеївську територіальну громаду, що у Високопільському районі. За словами очільника області, процес децентралізації призведе до стабілізації макроекономічних показників у районах, і люди на місцях матимуть змогу самостійно вирішувати проблеми власної інфраструктури, вільно користуючись коштами місцевого бюджету.
|
|