Структура / Кафедри університету / Державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура / НОВИНИ КАФЕДРИ |
НОВИНИ КАФЕДРИ
Дата: 04.07.2017 10:52
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Синергія науки та бізнесу у повоєнному відновленні регіонів України»
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/znimok-ekrana-2024-04-25-150026/642860-1-ukr-UA/Znimok-ekrana-2024-04-25-150026_small.png)
25 квітня 2024 року в рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Синергія науки та бізнесу у повоєнному відновленні регіонів України» відбулася робота секції «Регіональні аспекти публічного управління та адміністрування повоєнного відродження України» . Участь у роботі секції взяли провідні фахівці в галузі державного управління і місцевого самоврядування, науковці, представники бізнесу і громадянського суспільства.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ ТА ЕКСПЕРТНА ПІДТРИМКА
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/31091/641853-1-ukr-UA/3_small.jpg)
19-20 квітня 2024 року в.о.завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного уіверситету, доктор наук з деравного управління, професор Вікторія ФІЛІППОВА як тренер з питань місцевого самоврядування взяла участь у тренінгу для тренерів у межах проекту "Посилення місцевої демократії", що відбувся на базі Інституту Політичної Освіти (м. Київ) за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (США).
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/sertifikat_koval-s-kan/641806-1-ukr-UA/Sertifikat_Koval-s-kaN_small.jpg)
З 4 березня по 4 квітня 2024 року викладачи кафедри державного управління і місцевого самоврядування Наталя Ковальська і Марина Губа успішно пройшли курс підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: інтенсив від Острівців» від ГО «Прогресильні» та її осередків на базі українських закладів освіти (Острівці Прогресильності) обсягом 30 годин або 1 кредит ЄКТС та отримали відповідні сертифікати.
УЧАСТЬ СТУДЕНІТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 281 "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ" В ПРОЕКТІ BOOKSHELTER (КНИГИ В УКРИТТІ)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-20240327-wa00002/640646-1-ukr-UA/IMG-20240327-WA0000_small.jpg)
11 квітня 2024 року Аеліта ГОРБУНОВА, студентка 3 курсу кафедри державного управління та одна з організаторів проекту BookShelter (книги в укритті), взяла участь у зустрічі з Ростиславом КАРАНДЕЄВИМ, в. о. міністра культури та інформаційних технологій України.
УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ В АКАДЕМІЇ ПОЛІТИЧНОГО ЛІДЕРСТВА ВІД МІЖНАРОДНОГО РЕСПУБЛІКАНСЬКОГО ІНСТИТУТУ (IRI) ЗА ПІДТРИМКИ АГЕНТСТВА США З МІЖНАРОДНОГО РОЗВИТКУ (USAID)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11780/641772-1-ukr-UA/1_small.jpg)
Кафедра державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету вдруге стала одним з основних драйверів проведення Академії політичного лідерства від Міжнародного республіканського інституту (IRI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). За активної участі викладацького складу кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ було проведено пошук і відбір учасників Академії, в результаті чого рекомендовано до участі 18 студентів.
УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ, ПРИЗЕРІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/znimok-ekrana-2024-04-11-154443/640101-1-ukr-UA/Znimok-ekrana-2024-04-11-154443_small.png)
11 квітня 2024 року в онлайн-форматі відбулося урочисте нагородження учасників, призерів та переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади яка проходила на факультеті "Міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу".
УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ТВОРЧИХ РОБІТ «ЗДОРОВИЙ СТИЛЬ ЖИТТЯ – ЦЕ..»
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-65ed72b100fe1eb6883859af2f7f0eac-v/639420-1-ukr-UA/IMG-65ed72b100fe1eb6883859af2f7f0eac-V_small.jpg)
Студенти 1 та 2 курсів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» під керівництвом к.пед.н., доцента, доцента кафедри державного управління і місцевого самоврядування Натілії КОВАЛЬСЬКОЇ взяли участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Здоровий стиль життя – це..». Відео робота на конкурс, який проводить Асоціація психологів вищої школи України, булоа підготовлено Валерією ЗАГРЯДСЬКОЮ, Оленою ЗУБАЛЬ, Оленою СІДАНОВОЮ, Романом ЯКОВИШИНИМ. Дякуємо за підтримку представнику студпарламенту Софії ЄРИФІ.
ЕКСПЕРТНА ПІДТРИМКА: НАВЧАННЯ СТАРОСТ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4839/637231-1-ukr-UA/4_small.jpg)
В.о.завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування, доктор наук з державного управління, професор Вікторія ФІЛІППОВА на запрошення Інституту політичної освіти в якості експерта з питань місцевого самоврядування взяла участь у навчанні старост територіальних громад, у якому взяло участь понад 60 осіб.
УЧАСТЬ У РОБОТІ VII ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "УПРАВЛІННЯ ТА РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ В ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ У ПОВОЄННІЙ ПЕРІОД"
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/0179/635200-1-ukr-UA/01_small.jpg)
07 березня 2024 року доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування, директор Департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів Херсонської міської ради Оксана ПРОНІНА взяла участь у роботі VII Всеукраїнської науково-практичної конференції "Управління та раціональне використання земельних ресурсів в територіальній громаді у повоєнній період" з доповіддю "Управління земельними ресурсами Херсонської міської територіальної громади в умовах військового стану".
УЧАСТЬ У ДИСКУСІЇ «ШЛЯХИ ПІДТРИМКИ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ В ЧАСИ ВІЙНИ»
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/0178/635178-1-ukr-UA/01_small.jpg)
06 березня 2024 року доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування, директор Департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів Херсонської міської ради Оксана ПРОНІНА взяла участь у дискусії "Шляхи підтримки та збереження культурної спадщини в часи війни" та представила доповідь з доповіддю "Памʼятки архітектури, які зазнали руйнування в наслідок військових дій на території Херсонської міської територіальної громади".
ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ З ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 28 ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/znimok-ekrana-2024-02-27-105854/633607-1-ukr-UA/Znimok-ekrana-2024-02-27-105854_small.png)
27 лютого 2024 року в Херсонському національному технічному університеті відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради. На порядку денному – захист дисертації Артем’єва Олександра Сергійовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».
V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "ПОЛІТИЧНІ ТРАНСФОРМАЦІЇ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА"
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/znimok-ekrana-2024-02-22-114227/633042-1-ukr-UA/Znimok-ekrana-2024-02-22-114227_small.png)
22 лютого 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету взяли участь в роботі V-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції "Політичні трансформації сучасного суспільства", що відбулася в Полтавському державному аграрному університеті.
І-А НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ ТА СУСПІЛЬСТВА: НАУКОВІ ГОРИЗОНТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/znimok-ekrana-2024-02-22-140605/632973-1-ukr-UA/Znimok-ekrana-2024-02-22-140605_small.png)
22 лютого 2024 року на кафедрі державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету в онлайн-форматі відбулася І-а науково-практична конференція за міжнародною участю «Сучасні стратегії сталого розвитку держави та суспільства: наукові горизонти та перспективи». Співорганізаторами конференції виступили Херсонська обласна державна адміністрація, Херсонська державна морська академія, Маріупольській державний університет, Жилінський університет в місті Жиліна (Словаччина).
УЧАСТЬ КАФЕДРИ У МІЖКАФЕДРАЛЬНОМУ СЕМІНАРІ
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11723/632355-1-ukr-UA/1_small.png)
19 лютого 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри державного управління і адміністрування ХНТУ взяли участь у міжкафедральному семінарі з кафедрою управління та адміністрування КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти", який був присвячений розгляду проблемних питань підготовки фахівців на другому (магістерському) та третьому (освітньо-науковому) рівнях вищої освіти за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування".
УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ "НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПСИХОСОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ТА ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ"
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/31057/632260-1-ukr-UA/3_small.jpg)
17-18 лютого 2024 року в.о.завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування Вікторія ФІЛІППОВА взяла участь у проєкті "Надання послуг з психосоціальної підтримки в Миколаївській та Херсонській областях", впроваджуваного ГО "Майстерня Добра" за підтримки Міжнародної організації з міграції та Міністерства закордонних справ у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.