Структура / Кафедри університету / Хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції / Новини кафедри / Захист курсових робіт та проєктів - І семестр 2022/2023 н.р. |
Захист курсових робіт та проєктів - І семестр 2022/2023 н.р.
Дата 10.01.2023 10:47
Курсова робота – це індивідуальне завдання, яке виконується здобувачем освіти – у вигляді дослідницької роботи з предметів, які є основними за обраною спеціальністю та освітньою програмою. Вона може бути науково-дослідною і розрахунково-графічною. У курсовій роботі повинні бути присутні елементи дослідження, аналізу і висновків. У процесі написання використовуються різні джерела інформації, завдяки чому з’являється вміння логічно викладати інформацію в систематизованому вигляді, так щоб все було максимально зрозуміло. Крім цього важливо дотримуватися структури і стандартів оформлення.
Захист курсової роботи – заключний і результуючий етап праці студента над конкретною темою за даною дисципліною. До захисту студент допускається після оформлення роботи відповідно до встановлених вимог та одержання позитивної рецензії керівника курсової роботи.
У зв’язку з військовим станом в Україні захист курсових робіт (проєктів) студентами кафедри ХТЕБХП відбувся он-лайн і проводився згідно з планом освітнього процесу та розкладом захисту студентами курсових робіт (проєктів) перед комісією у складі двох викладачів кафедри та керівника курсової роботи (проєкту) з наступних дисциплін:
- Технологічна експертиза виробництва харчової продукції (КР) групи 4БХП, 2БХП(с);
- Хімія та технологія косметичних засобів (спец.глави) (КР) групи 5Хк;
- Основи проектування харчових виробництв (КП) групи 4БХП;
- Основи проектування хімічних виробництв та технологічні розрахунки в хімічній технології (КП) групи 4Хк.
Студенти підготували змістовні тези доповідей, в яких сформували основну мету і завдання дослідження, стисло розкрили зміст структури роботи, доповіли про результати роботи і зроблені висновки.
Під час захисту комісія оцінювала не тільки якість виконаної студентом курсової роботи (проєкту), а й рівень знань та набутих навичок щодо висвітленої теми, вміння логічно і аргументовано викладати думки, відповідати на запитання, обґрунтовувати власну точку зору.
Всі здобувачі вищої освіти продемонстрували при захисті достатній рівень знань, та отримали оцінки "відмінно" і "добре" з урахуванням теоретичної і практичної цінності роботи, послідовності викладу матеріалу, оформлення, змістовності доповіді і відповідей на запитання під час захисту.
Це не просто етап в процесі навчання, який треба пройти швидше, – це важливий досвід, який в майбутньому обов’язково стане в пригоді при захисті дипломних робіт.