18.05.2024

З ДНЕМ МІЖНАРОДНИМ НАУКИ!

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з Днем науки! 🧬

17.05.2024

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ТОВАРОЗНАВСТВО ТА ЕКСПЕРТИЗА НАРКОТИЧНИХ, ВИБУХОВИХ ТА ОТРУЙНИХ РЕЧОВИН» ВІД ЕКСПЕРТА-ПРАКТИКА ІРИНИ ЗАВАЛЬНИЦЬКОЇ

В рамках вивчення дисципліни "Товарознавство та експертиза наркотичних, вибухових та отруйних речовин" для здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 076 - Підприємництво та торгівля ОП "Товарознавство та експертиза в митній справі та підприємницькій діяльності" 13 травня 2024р. відбулась гостьова лекція від експерта-практика Ірини ЗАВАЛЬНИЦЬКОЇ - заступника завідувача відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів - завідувача сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів Херсонського НДЕКЦ МВС на тему: "Експертиза наркотичних речовин, їх аналогів та прекурсорів"

16.05.2024

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ У ФАХОВОМУ ТРЕНІНГУ

Керівник групи забезпечення спеціальності 071 «Облік і оподаткування», гарант освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Олена ЄРЕМЯН взяла участь у тренінгу: «ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ ТА МІЖНАРОДНЕ ОПОДАТКУВАННЯ: ІНСТРУМЕНТИ ПРОТИДІЇ ВИВЕДЕННЮ ПРИБУТКІВ ЗА КОРДОН».

16.05.2024

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Традиційна вишиванка не лише одяг, а й витвір мистецтва, який втілює в собі глибокі символи та традиції. Це не просто річ, а носій спадщини, яка зберігає зв'язок із минулим і передає його в майбутнє. Хоча на перший погляд вона може здатися простою, в кожному орнаменті криється велика кількість символів, які відображають культурну та історичну спадщину нашого народу.

16.05.2024

СТУДЕНТИ ХНТУ ДЕМОНСТРУЮТЬ ВРАЖАЮЧУ АДАПТИВНІСТЬ ДО НЕПЕРЕДБАЧУВАНИХ КРИЗОВИХ УМОВ

Можливості здобувачів вищої освіти ХНТУ у пристосуванні до непередбачуваних кризових умов вражають! Багато з них успішно працевлаштовуються ще під час навчання.

16.05.2024

ХНТУ РОЗПОЧАВ ТИЖДЕНЬ НАУКИ: МОЛОДІ ДОСЛІДНИКИ ХЕРСОНЩИНИ ОТРИМАЛИ УНІКАЛЬНУ МОЖЛИВІСТЬ ВИВЧАТИ НАУКОВІ НАПРЯМКИ РЕГІОНУ

14-го травня Херсонський національний технічний університет взяв участь у відкритті тижневого марафону "Година з науковцем", організованого КЗ "Мала академія наук" за підтримки Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації. Цей захід є дійсно важливим, оскільки надає можливість молодим дослідникам Херсонщини ознайомитися з різноманітними науковими напрямами та школами, що існують у науковому середовищі регіону.Це сприятиме їх свідомому вибору майбутнього шляху в науці та професійному житті.