Новини кафедри

СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АВТОМАТИЗАЦІЇ, РОБОТОТЕХНІКИ ТА МЕХАТРОНІКИ СІМІНЧЕНКО ІГОР ПАВЛОВИЧ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В КУРСІ "ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ".

Для розширення світогляду у сфері онлайн навчання, набуття навичок, та передачі досвіду студентам старший викладач кафедри автоматизації, робототехніки та мехатроніки Сімінченко Ігор Павлович прийняв участь в курсі "Цифрові інструменти Google для освіти".

Детальніше...

ВЗАЄМОДІЯ СТУДЕНСТВА З МАЙБУТНІМИ РОБОТОДАВЦЯМИ

11 травня 2023 року на кафедрі автоматизація, робототехніка і мехатроніка відбулася он-лайн зустріч представників навчального середовища їз компанією ТОВ «Гідро-ГІД».

Зустріч було заплановано для ознайомлення студентства з виробничниками в рамках днів кар’єри і працевлаштування студентів. На захід було запрошено студентів і викладачів кафедри автоматизації, робототехніки і мехатроніки та кафедри енергетики Херсонського національного технічного університета, кафедри технології машинобудування Хмельницького національного університету і кафедри інформаційних та комп’ютерних технологій Київського національного університета технологій і дизайну.

Детальніше...

ВІДНОВЛЕННЯ, ВІДБУДОВА І МОДЕРНІЗАЦІЯ ПРОМИСЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ, ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ГАЛУЗІ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

Відновлення, відбудова і модернізація промислово-комунальних об’єктів, виробничих підприємств, енергетичної галузі та інфраструктури - все це є у переліку першочергових завдань відродження регіону. І саме таку назву мала одна із секцій конференції «Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні Херсонщини».

Детальніше...

ВІДРОДЖУЙМО ТРАДИЦІЇ КОСМІЧНИХ НАУКОВИХ СПРЯМУВАНЬ І ДОСЯГНЕНЬ

За гарною традицією 12 квітня 2023 року на кафедрі Автоматизації, робототехніки і мехатроніки відбулась урочиста ювілейна Х Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених з автоматичного управління яку присвячено Дню ракетно - космічної галузі України.
Докладніше...

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ ХНТУ - УМОВА ЦИВІЛІЗОВАНОГО РОЗВИТКУ НАУКИ І ТЕХНІКИ

Наукові здобутки викладачів ХНТУ і майбутніх викладачів, якими є аспіранти, мають не тільки наукову цінність, а є також комерційним капіталом, що повинно бути захищено відповідними охоронними документами як об’єкти інтелектуальної (промислової) власності.

Детальніше...

ВЗАЄМОДІЯ НАУКИ І ПРОМИСЛОВОГО БІЗНЕСУ ЯК РЕЗУЛЬТАТ КОМЕРЦІЙНОГО ЗАСТОСУВАННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПОТЕНЦІАЛУ АСПІРАНТІВ ХНТУ

Дуже важливо коли наукова робота має реальне застосування у промисловості, що підтверджує востребуваність у суспільства тих чи інших нових технічних рішень та результатів саме під час навчання майбутніх вчених ще в аспірантурі.

Детальніше...

НОВОРІЧНИЙ НАУКОВИЙ "ПОДАРУНОК" ВІД СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ АРМ

Будь-яка добра подія завжди допомагає подоланню важких часів і дає надію на краще майбутнє. Саме до такої справи відноситься дуже не легка але потрібна суспільству, молоді і науці робота Оргкомітету Відкритого конкурсу студентських наукових робіт з поліграфії та видавничої справи

«МОЛОДЬ І ПОЛІГРАФІЯ» Української академії друкарства м.Львів підсумки, якого підведено

30-го грудня 2022 року.

Детальніше...

ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ З ПРИКЛАДНОЇ МЕХАНІКИ

Яким чином здобути гідну професію?Як знайти майбутнє місце роботи?Що робити для фінансового забезпечення себе під час навчання?

Детальніше...

УЧАСТЬ КАФЕДРИ АВТОМАТИЗАЦІЇ, РОБОТОТЕХНІКИ І МЕХАТРОНІКИ У ГРОМАДСЬКИХ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ОБ'ЄДНАННЯХ

Громадська діяльність викладачів – навіщо?Громадська позиція науковця – для чого?Громадська активність – кому це потрібно?

Детальніше...

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ У ГРОМАДСЬКИХ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ОБ'ЄДНАННЯХ

Співробітники кафедри автоматизації, робототехніки й мехатроніки звітують про участь у спілці інженерів-механіків, що створена у Національному технічному університеті з 1996 року.

Детальніше...

PROFIBOOM

Трикутник «УНІВЕРСИТЕТ-СТУДЕНТ-РОБОТОДАВЕЦЬ» є найважливішим елементом у системі якості вищої освіти, тому 08 грудня на кафедрі Автоматизації, робототехніки і мехатроніки відбулась мотиваційна інфоакція «PROFIBOOM» як неформальна зустріч випускників і працюючих за фахом студентів старших курсів зі студентами 1-3 курсів спеціальностей 131-Прикладна механіка, 133-Галузеве машинобудування, 151-Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

УНІВЕРСИТЕТСЬКА ОСВІТА ЯК ТРАНСФЕР УСПІШНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

В сучасних умовах роботи закладів вищої освіти (ЗВО) є багато «нестиковок» щодо кінцевої реалізації «продукції» яку виробляють університети під назвою інженер, спеціаліст або фахівець з вищою освітою. Більшість випускників «вищів» стикаються з думкою роботодавців про непотрібні знання, на які в пусту витрачено п’ять років. В результаті чого у молоді зникає настрій до навчання і взагалі залишається неприємне відчуття про університетську освіту.

Педагогічна практика аспірантів з елементами розвитку іноземно-мовної підготовки за фахом

Педагогічна практика, зміст якої регулюється Положенням «Про педагогічну практику аспірантів ХНТУ» затвердженого 03.03.2020 р. має на меті формування вмінь та якостей у здобувачів третього рівня освіти – майбутнього науково-педагогічного працівника. Тому на кафедрі Автоматизації, робототехніки і мехатроніки приділяють глибоку увагу даній освітній компоненті, що передбачено як розробленими освітньо-науковими програмами, так і відповідними навчальними планами підготовки аспірантів.

Україна авіаційна - перший досвід співпраці ХНТУ з ДП «Івченко Прогрес» м. Запоріжжя (виробнича екскурсія 05 жовтня кафедри АРМ)

Державне підприємство «Івченко-Прогрес» входить до складу концерну «Укроборонпром», сферою діяльності якого є - проектування, виготовлення дослідних зразків, проведення випробувань дослідних зразків, матеріально-технічна підтримка льотних випробувань дослідних зразків; авторське конструкторське супроводження виробництва і експлуатації серійних авіаційних двигунів, а також проектування модифікацій авіаційних двигунів цивільного і воєнного призначення; техобслуговування, капітальний і середній ремонт авіаційних двигунів і виготовлення компонентів до них; проектування, виробництво, ремонт і технічне обслуговування газотурбінних приводів промислового застосування.

Детальніше...