Новини кафедри

НАВЧАТИ І НАВЧАТИСЯ – СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ АРМ З КНВЗ «ХЕРСОНСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»

Найціннішим капіталом суспільства є знання, які потрібно не тільки отримувати, зберігати та передавати, а й ще і примножувати. Вирішальна роль в цьому у нашому регіоні належить Комунальному навчальному вищому закладу «Академія неперервної освіти» (http://academy.ks.ua).

Міжнародна конференція «31-а Міжнародна конференція Нові технології машинобудування»

04.09 2021 Відбулася міжнародна конференція «31-а Міжнародна конференція Нові технології машинобудування», яку проводив Національний

університет Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут".

Виробнича екскурсія до компанії ЮГСВЕТ

14 вересня студенти групи 1Амб спеціальності 151 автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології здійснили екскурсію на виробництво групи компаній ЮГСВЕТ. Студенти ознайомилися із складом виробництва і продукцією що випускається, спостерігали за роботою працівників на робочих місцях які демонстрували в дії сучасне обладнання.

СПЕЦІАЛІСТ З ВЕРСТАТІВ ЧПК – ОСНОВА СУЧАСНОГО ПРОМИСЛОВОГО БІЗНЕСУ (Співпраця кафедри АРМ з колективом ХДМА)

На Херсонщині успішно працюють декілька великих заводів і сотні середніх та малих підприємств з металообробки. Дана діяльність є серцевиною для інших та суміжних галузей, а саме, переробної, суднобудівної, сільськогосподарської, харчової, транспортної і багатьох інших. І не секрет, що не завжди можна купити готовий вузол чи агрегат у виробників в Європі або Китаю, тому необхідність власного виробництва є пріоритетною для промислового бізнесу та підприємств Херсонської області. Однак існує відчутний для економіки регіону дефіцит кваліфікованих кадрів для роботи з сучасним програмно – керованим обладнанням.

Детальніше...

«НАУКОВИЙ ДЕСАНТ» - СТУДЕНТИ КАФЕДРИ АРМ РОЗШИРЮЮТЬ ГЕОГРАФІЮ ПЕРЕМОГ ХНТУ

Традиційно весняний семестр період проведення студентських конкурсів та олімпіад в України і відповідно обмін між ЗВО у вигляді чесних змагань власними науковими здобутками. Відповідний наказ Міністерства освіти і науки України „Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році” № 1407 від 24.11.2020 р., 29-31 березня 2021 р.

Детальніше...

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОМИСЛОВОГО ФОРУМУ «ПРОМИСЛОВІСТЬ, НАУКА, ОСВІТА ТА ВИМОГИ СЬОГОДЕННЯ»

31 травня у Херсонському національному технічному університеті на факультеті Інженерії та транспорту відбувся Науково-промисловий Форум «Промисловість, наука, освіта та вимоги сьогодення», присвячений взаємозв’язку освіти, науки і виробництва.

Детальніше...

Інструменти трансферу технологій та інноватики. Цикл гостьових лекцій для аспірантів ХНТУ

При підготовці аспірантів заплановані такі професійні навички як: вміння представити та впровадити результати власних досліджень та проектів з економічним ефектом й фінансовою користю.

Детальніше...

ЗАХИСТ КУРСОВИХ ПРОЕКТІВ З ДИСЦИПЛІНИ ДЕТАЛІ МАШИН СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ АРМ

Традиційно студенти третього курсу з механічної інженерії у весняному семестрі захищають курсовий проект по деталям машин. Треба відзначити, що дана робота є результатом праці за цілий навчальний рік і є найскладнішим та самим важливим елементом у підготовці майбутнього фахівця із механіки.

Детальніше...

Участь професорсько-викладацького складу та студентів ХНТУ в соціально-культурному заході

31 березня представники професорсько-викладацького складу та студенти Херсонського національного технічного університету взяли участь у соціально-культурному заході в приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, виставі «Задерикуватий півень» за мотивами однойменної казки-п’єси Богдана Мельничука у постановці інклюзивного театру «Звичайна роль – особливий актор».

Детальніше...

ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ ДЛЯ МАГІСТРІВ ТА АСПІРАНТІВ

Онлайн лекція для магістрів та аспірантів спеціальностей: 131 прикладна механіка, 132 матеріалознавство, 133 галузеве машинобудування від Сідорко Володимира Ігоровича, директора ДП «Інженерно-виробничий центр Алкон» НАН України.

Детальніше...

Лекція від Кузьменко А.О., директора Каховського заводу рафінації та дезодорації ТОВ «ВВВВ», що входить до групи виробничих компаній «KAISSA»

16 березня 2021 року на кафедрі автоматизації, робототехніки і мехатроніки (АРМ) факультету інженерії та транспорту спільно з кафедрою хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції (ХТЕБХП) факультету інтегрованих технологій третій тиждень поспіль відбулася лекція від роботодавців для здобувачів вищої освіти ХНТУ.

Детальніше...

БАТЬКІВЩИНА, ПРОМИСЛОВІСТЬ, ЛЮДЯНІСТЬ – КОНЦЕПЦІЯ УСПІШНИХ ПІДПРИЄМЦІВ ВИПУСКНИКІВ ХНТУ

На кафедрі автоматизації, робототехніки і мехатроніки факультету інженерії та транспорту ХНТУ 10 березня відбулося відкрите заняття «Перспективи розвитку промисловості України і формування підприємницьких навичок фахівців ЗВО».

Детальніше...

ЗАЛУЧЕННЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ПРАКТИКІВ ДО ВИКЛАДАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ІНЖЕНЕРНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

На кафедрі автоматизації, робототехніки і мехатроніки факультету інженерії та транспорту ХНТУ 9 березня відбулося відкрите заняття «Розвиток підприємницьких і соціальних навичок у професійній діяльності та особистому житті».

Детальніше...

ВИРОБНИЧА ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ І АСПІРАНТІВ КАФЕДРИ АВТОМАТИЗАЦІЇ, РОБОТОТЕХНІКИ І МЕХАТРОНІКИ

На кафедрі автоматизації, робототехніки і мехатроніки факультету інженерії та транспорту ХНТУ 3 березня відбулася виробнича екскурсія на ПП «ІнтерСклад», яке входить до компанії ZOLLEX GROUP. Метою, якої було підвищення практичних навичок студентів і аспірантів за фахом.

Зустріч відбувалась з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог и засобів захисту.

Детальніше...

Круглий стіл між виробничниками та науковцями

Херсонська ТПП допомагала бізнесменам та освітянам знайти спільну мову для вирішення складної, але надважливої проблеми: відповідність фахової освіти й професійних навичок випускників технічних вузів вимогам сучасних промислових підприємств. Проблема – комплексна, і починати розв’язувати її необхідно якомога раніше – ще на етапі вибору молодою людиною бажаного фаху.

Детальніше...